Yeni Yıl, Yeni Yıl, Herkese Kutlu Olsun!!

Aralık ayı tartışmasız en sevdiğim ay çünkü ben yılbaşı süslemelerine bayılıyorum. 1 Aralık olduğu gün hemen ağacımı indirip süslemeye başlıyorum. Yılbaşı alışverişine çıkıyorum hediyeler, yeni süsler derken kendimi kaybediyorum.

Bu sene her yıl olduğu gibi evde yılbaşı yemeği hazırlayacaktım (hem de Prag'dan İstanbul'un 3'te 1 fiyatına aldığım Moser renkli kadehlerimle ikram edeceğim Moet  Chandon şampanyaya kadar hazırlık yapmıştım!) Ama (bu büyük bir ama) bu ayın ikizlere etkisinden midir bilinmez bu hafta başından beri herşey ters gidiyor.

Sonunda tek başıma kendimi sokaklara falan atacağım.Nişanlım akşam 11 sabah 7 arası çalışıyor olacak, yani yeni yıla girerken yok (saat 11de Taksimde olabilmesi için 9'da falan çıkması gerek heralde).

Arkadaşlarıma evde düzenleyeceğim yemek için davetiye gönderdim  (ki her sene bize gelirler)ama daha kimseden beni sevindirecek bir cevap alamadım.

2011'e cok mutlu girmek istiyorum ve artık bir an evvel düğünümü planlamaya başlamak istiyorum.

Noel Baba'ya Not: Sevgili Noel Baba, bu sene çok uslu bir kız oldum denebilir; o yüzden lütfen bütün dileklerim gerçek olsun. (Sakın canımı sıkma da dediklerimi yap yoksa ağlıycam)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails